آنتن های میکروتیک

آنتن های میکروتیک

آنتن های میکروتیک که در این بخش معرفی می شوند به طور کلی به منظور ارتباطات نقطه به نقطه مورد استفاده قرار می گیرند. آنتن ها در دسته بندی تجهیزات پسیو شبکه قرار می گیرند و وظیفه انتقال امواج به نقاط دور دست را بر عهده دارند. در ارتباط با ویژگی های آنتن ها سه المان مهم وجود دارد. فرکانس کاری آنتن، زاویه تابش و توان آنتن از جمله این پارامتر ها می باشد. باند فرکانس کاری آنتن های ذکر شده 5.8 گیگاهرتز می باشد. آنتن هایی که برای ارتباطات پوینت تو پوینت استفاده می شود معمولا زاویه تابش بسیار کم و درحدود 6 درجه می باشد اما آنتن هایی که برای ارتباط با چند نقطه مورد استفاده قرار می گیرند زاویه تابش باز دارند. برای ارتباط نقطه به چند نقطه معمولا از سکتور هایی با زاویه تابش باز مثلا 120 درجه استفاده می شود.

آنتن میکروتیک
کاور آنتن MTA Radome Kit میکروتیک

این محصول میکروتیک پوششی برای آنتن های 30dBi از نوع mANT می باشد. این محصول به طور خاص به منظور کاهش تاثیر بادهای شدید بر روی آنتن، محافظت سطح براق و انعکاس دهنده آنتن در برابر شرایط آب و هوایی سخت و افزایش طول عمر آنتن می باشد. این پوشش از مواد خاصی تولید شده است که ثابت دی الکتریک پایینی دارد. همچنین این پوشش آنتن میکروتیک در برابر بازه گسترده ای از تغییرات دمایی و همچنین نور مستقیم خورشید مقاوم می باشد.

آنتن میکروتیک mANT 15s

آنتن میکروتیک mANT 15s یک سکتور می باشد که می توان از این آنتن با رادیوهای پرطرفداری چون BaseBox5، 5NetBox و NetMetal و یا هر رادیو وایرلس اوت دیگری استفاده کرد. توان آین سکتور 15dBi می باشد و زاویه تابش آن 120 درجه می باشد. این آنتن میکروتیک دارای دو کانکتور RP-SMA می باشد.

آنتن میکروتیک mANT 19S

مشخصات این آنتن میکروتیک شبیه به مدل mANT 15s می باشد. آنتن میکروتیک mANT 19s یک سکتور می باشد که می توان از این آنتن با رادیوهای پرطرفداری چون BaseBox5، 5NetBox و NetMetal و یا هر رادیو وایرلس اوت دیگری استفاده کرد. توان آین سکتور 19dBi می باشد و زاویه تابش آن 120 درجه می باشد. این آنتن میکروتیک دارای دو کانکتور RP-SMA می باشد.

آنتن mANT30 میکروتیک

آنتن mANT30 میکروتیک  یک آنتن دیش 30dBi می باشد که با توجه به بالاترین استانداردهای روز ساخته شده است. این آنتن محلی جهت نصب سری رادیوهای BaseBox را دارا می باشد که به شکلی یکپارچه در بیاید. این آنتن جهت ارتباط با رادیو نیاز به دو عدد پیگتیل دارد.

پوشش آنتن Sleeve30 میکروتیک

پوشش آنتن Sleeve30 میکروتیک به منظور بهبود عملکرد آنتن mANT30 در ارتباطات نقطه به نقطه تولید شده است. استفاده از این پوشش در ارتباطات نقطه به نقطه به وسیله کاهش نویز بر روی آننتن و همچین کاهش تابش پیرامونی، سبب بهبود عملکرد لینک های وایرلس نقطه به نقطه می شود. علاوه بر موارد ذکر شده این پوشش سبب کاهش تاثیر باد شدید بر روی آنتن می شود. همچنین سطح آنتن را در برابر عوامل آب و هوایی و تابش مستقیم نور خورشید محافظت می کند. این پوشش ضد خوردگی می باشد و از الومینیوم ساخته شده است اما در پوش روبروی آنتن خاصیت عبور کامل امواج را دارا می باشد.

آنتن میکروتیک mANT30 PA

آنتن میکروتیک mANT30 P دقیقا مشابه آنتن آنتن میکروتیک mANT30 می باشد با این تفاوت که آنتن میکروتیک mANT30 PA دارای قابلیت تنظیم و تیون بسیار دقیق می باشد.


امرداد ارتباط در فضای مجازی

اشتراک این مطلب

تهران-خیابان کریمخان زند-خیابان آبان جنوبی- خیابان سپند-پلاک58/1
021-91007970
09026780680