اکسس پوینت خانگی میکروتیک hAP ac³

A wireless dual-band router with 5 Gigabit Ethernet ports and external high gain antennas for more coverage

اکسس پوینت خانگی میکروتیک hAP ac³

اکسس پوینت خانگی میکروتیک hAP ac³ تمام آن چیزی است که برای سال های پیش رو نیاز دارید. آنتن های پرقدرت این دستگاه مشکل عدم سیگنال دهی در گوشه های خانه و فضاهایی که مودم ها و اکسس پوینت های فعلی شما قابلیت پوشش را ندارند، بر طرف می کنند. اگر برای مدت زمان بسیاری است که به دنبال اکسس پوینت می گردید و هنوز به نتیجه ای نرسیده اید، جواب شما اکسس پوینت خانگی میکروتیک hAP ac³ است. این اکسس پوینت دارای 5 عدد پورت گیگ اترنت می باشد. 256 مگابایت رم در کنار یک CPU چهار هسته ای از دیگر امکانات این دستگاه می باشد. این دستگاه برای خانه و خانواده های بزرگ و پر مصرف نیز رضایت بخش خواهد بود. از آنجایی که این اکسس پوینت PoE ساپورت می باشد، می توان آن را با سوییچ PoE روشن کرد و همچنین این اکسس پوینت می تواند دستگاه های دیگر را روشن کند. 

اکسس پوینت خانگی میکروتیک hAP ac³

می توان این روتر اکسس پوینت را هم به صورت رومیزی به شکل افقی و عمودی استفاده کرد، همچنین به منظور کاهش اشغال فضای آزاد می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد. به منظور سهولت در کانفیگ کردن دستگاه می توان از اپلیکیشن اندروید یا آی او اس استفاده کرد. این اکسس پوینت در هر دو باند فرکانسی 2.4 و 5.8 گیگاهرتز ارسال و دریافت اطلاعات را انجام می دهد. می توان از فرکانس 2.4 گیگا هرتز برای دستگاه های قدیمی تر استفاده کرد و از فرکانس 5.8 گیگاهرتز برای دستگاه های جدید تر استفاده کرد. توان آنتن این اکسس پوینت در باند فرکانسی 2.4 گیگاهرتز برابر 3 dBi می باشد و توان آنتن در باند فرکانسی 5.8 گیگاهرتز برابر 5.5 dBi می باشد.

اکسس پوینت خانگی میکروتیک hAP ac³

این کالا در مجموعه امرداد ارتباط با گارانتی یکساله ارائه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این کالا، موجودی کالا و قیمت کالا با کارشناسان شرکت امرداد ارتباط تماس بگیرید.

آنتن hAP ac³

امرداد ارتباط در فضای مجازی

اشتراک این مطلب

تهران-خیابان کریمخان زند-خیابان آبان جنوبی- خیابان سپند-پلاک58/1
021-91007970
09026780680