دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین های مداربسته در یک دسته بندی کلی به دو دسته دوربین های مداربسته تحت شبکه-IP Camera- و یا دوربین های مداربسته آنالوگ تقسیم می شوند. در دوربین های آنالوگ بستر انتقال داده کابل کواکسیال می باشد و همچنین فضای ذخیره سازی تصاویر متفاوت از دوربین های تحت شبکه می باشد. علی رغم قدیمی بدون تکنولوژی این گونه دوربین ها، هنوز هم در مقیاس بزرگی به خصوص در بخش های خانگی و یا مغازه ها در حال استفاده می باشد. دلیل این امر قیمت مناسب این گونه دوربین ها می باشد. تکنولوژی جدیدتر دوربین های مداربسته، دوربین های مدار بسته تحت شبکه می باشد. این گونه دوربین ها مزایای زیادی دارند. برخلاف دوربین های آنالوگ، IP Camera ها به طور مستقیم توسط کابل شبکه  به شبکه داخلی متصل می شود. کیفیت تصاویر فوق العاده در طی سالیان دراز، به روز رسانی های گسترده در ساخت دوربین ها، کیفیت متریال دوربین های تحت شبکه، استفاده از روش های گوناگون به منظور کاهش فضای ذخیره سازی، استفاده از تکنولوژی های گوناگون مثل شمارش افراد، تعقیب افراد و قابلیت ارسال پیامک و ارتباط با دوربین از سراسر جهان تنها بخشی از مزایای گسترده دوربین های تحت شبکه می باشد. همچنین دورربین های تحت شبکه نیاز به کابل برق جداگانه ندارد و می توان از کابل شبکه به منظور فراهم کردن ولتاژ ورودی استفاده کرد. احتیاج به گفتن نیست که ارائه چنین امکاناتی بدون هزینه نبوده و قیمت گران تر این گونه دوربین ها نسبت به دوربین های آنالوگ به همین دلیل می باشد.

دروبین مداربسته تحت شبکه

در اکثریت پروژه هایی که توسط مجموعه امرداد ارتباط اجرا شده است، به تجربه دریافته ایم که در مجموعه های بزرگ مثل هتل ها، کارخانه ها، اتوبان های سطح شهر و … تمایل بیشتری به استفاده از این گونه دوربین ها در مقایسه با واحد های مسکونی و مغازه ها وجود دارد. در موارد متعددی شاهد این سوال هستیم که دوربین های مداربسته تحت شبکه را بر چه اساسی باید انتخاب کرد. در درجه اول می توان از کمک کارشناسان مجموعه امرداد ارتباط به طور کاملا رایگان به منظور بازدید از پروژه شما و ارائه طرح استفاده کنید. در این صورت می توان به کمترین تعداد دوربین و جایگذاری مناسب دست یافت که در نهایت به کاهش هزینه های خرید و نصب و راه اندازی منجر می شود.

دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین های تحت شبکه گوناگونی تاکنون تولید شده اند که دلیل این امر احساس نیاز بوده است. زمانی که تصاویر 360 درجه لازم داریم باید از نوع خاصی دوربین استفاده شود. از دوربینی که برای یک محیط اداری استفاده می شود هرگز نمی توان در یک محیط صنعتی با وجود بخار های سمی و دمای بالا استفاده کرد.

دوربین مداربسته تحت شبکه
دوربین مداربسته تحت شبکه

در مجموعه امرداد ارتباط دوربین های مداربسته تحت شبکه ویووتک –VIVOTEK– در تمامی پروژه ها استفاده می شود و همچنین پروژهای انتقال تصاویر بی شماری انجام داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید دوربین های تحت شبکه ویووتک و قیمت به روز با ما در تماس باشید.

امرداد ارتباط در فضای مجازی

اشتراک این مطلب

تهران-خیابان کریمخان زند-خیابان آبان جنوبی- خیابان سپند-پلاک58/1
021-91007970
09026780680