رادیو روتر میکروتیک BaseBox 5

5Ghz integrated AP/Backbone/CPE, 2xRPSMA connectors, miniPCI-e slot, Gigabit Ethernet

رادیو روتر میکروتیک BaseBox 5

رادیو روتر میکروتیک BaseBox 5 با پارت نامبر RB912UAG-5HPnD-OUT  یک رادیوی اوت دور می باشد. بر روی این دستگاه دو کانکتور RPSMA جهت اتصال آنتن وجود دارد. همچنین بر روی محفظه ای که پورت اترنت وجود یک درب قرار دارد که از ورود آب و گرد و خاک جلوگیری شود. همچنین بر روی این رادیوی میکروتیک 3 محل اضافی در نظر گرفته شده است که با اضافه کردن یک کارت وایرلس می توان به باند دوآل دست یافت.

از آنجایی که این دستگاه در لینک های پوینت تو پوینت بسیار پر طرفدار است و معمولا بر روی دکل ها با ارتفاع زیاد بسته می شود، باید کار کردن با این دستگاه در ارتفاع آسان باشد. به همین دلیل است که درب دستگاه به راحتی و با یک دست باز می شود. بعد از باز شدن درب دستگاه می توان پورت های اترنت و USB را مشاهده کرد. همچنین محل بستن کابل ارت در این محل قرار دارد.

در بسته بندی دستگاه یک بست فلزی جهت اتصال محکم رادیو روتر میکروتیک BaseBox 5 به دکل وجود دارد. همچنین یک PoE Injector نیز وجود دارد که جهت تامین برق دستگاه می باشد. جهت اتصال این رادیو به آنتن های دیش، به دو عدد پیگتیل با جنس مرغوب نیاز داریم.

این دستگاه در دو نوع تولید می شود. یکی برای ایالات متحده امریکا و یکی هم در سطح بین المللی. تنها تفاوت این دو دستگاه فرکانس کاری آن ها می باشد. فرکانس رادیوی میکروتیکی که به منظور استفاده در ایالات متحده امریکا تولید می شود، محدود شده است. فرکانس آن تنها در محدوده 5170 تا 5250 و همچنین 5725 تا 5835 مگاهرتز می باشد. رادیو روتر میکروتیک BaseBox 5 که در ایران وجود دارد، قابلیت استفاده از فرکانس 5150 تا 5875 مگاهرتز را دارد.

نکته مهمی که در ارتباط با تمامی رادیو های میکروتیک باید در نظر گرفت این است که هرگز رادیو های میکروتیک را نباید بدون استفاده از آنتن روشن کرد. این امر سبب آسیب شدید و یا سوختن کارت وایرلس دستگاه می شود. همچنین در هنگام نصب این دستگاه ها بر روی دکل و کلیه ی محیط های اوت دور علی رغم طراحی دستگاه برای استفاده در محیط اوت دور باید این دستگاه را توسط چسب سیلیکون آب بندی کرد، به خصوص بخش هایی که باز و بسته می شوند.

رادیو میکروتیک NetBox 5
رادیو BaseBox5

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه، قیمت به روز و موجودی کالا با ما در ارتباط باشید.

امرداد ارتباط در فضای مجازی

اشتراک این مطلب

تهران-خیابان کریمخان زند-خیابان آبان جنوبی- خیابان سپند-پلاک58/1
021-91007970
09026780680