رادیو وایرلس میکروتیک NetMetal 5SHP

Dual chain 5GHz integrated 802.11ac AP/Backbone/CPE, 2xRPSMA connectors, high TX power, Gigabit Ethernet, waterproof metal enclosure

رادیو وایرلس میکروتیک NetMetal 5SHP

رادیو وایرلس میکروتیک NetMetal 5SHP

رادیو وایرلس میکروتیک NetMetal 5SHP یک رادیوی تجهیز شده با وایرلس قدرتمند 1.3 وات دوال 802.11 a/n/ac می باشد. برای اتصال این رادیو به آنتن دو عدد کانکتور RP-SMA بر روی این رادیوی میکروتیک تعبیه شده است. قرار داده شدن بردهای الکترونیکی در یک محفظه مستحکم فلزی و همچنین ضد آب، این رادیو را برای استفاده در سخت ترین شرایط آب و هوایی مساعد کرده است. علاوه بر این این محفظه فلزی در زمانی که دستگاه با حداکثر توان کار می کند، می تواند به عنوان یک هیت سینک عالی عمل کند و سبب خنک سازی دستگاه و افزایش طول عمر آن شود.

 رادیو وایرلس میکروتیک NetMetal 5SHP دارای CPU قدرتمند 720 مگاهرتزی، رم 128 مگا بایتی و پورت گیگ اترنت می باشد. همچنین این دستگاه دارای استاندارد سطح 4 می باشد. رنج فرکانسی قابل تنظیم برای این رادیوی میکروتیک می تواند بین 5150 تا 5875 مگاهرتز باشد. این رادیوی میکروتیک از استاندارد 802.11 ac پشتیبانی می کند. این امر امکان استفاده از نرخ داده تا 1.3 گیگا بیت در ثانیه را فراهم می کند. از این رادیو پر قدرت می توان به منظور لینک های وایرلس و ارتباطات پوینت تو پوینت استفاده کرد. به منظور انتقال داده علاوه بر رادیو نیاز به آنتن هم می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید این مقاله را مطالعه کنید. رادیو وایرلس میکروتیک NetMetal 5SHP دارای CPU قدرتمند 720 مگاهرتزی، رم 128 مگا بایتی و پورت گیگ اترنت می باشد. همچنین این دستگاه دارای استاندارد سطح 4 می باشد. رنج فرکانسی قابل تنظیم برای این رادیوی میکروتیک می تواند بین 5150 تا 5875 مگاهرتز باشد. این رادیوی میکروتیک از استاندارد 802.11 ac پشتیبانی می کند. این امر امکان استفاده از نرخ داده تا 1.3 گیگا بیت در ثانیه را فراهم می کند. از این رادیو پر قدرت می توان به منظور لینک های وایرلس و ارتباطات پوینت تو پوینت استفاده کرد. به منظور انتقال داده علاوه بر رادیو نیاز به آنتن هم می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید این مقاله را مطالعه کنید.
این دستگاه نباید در فاصله کمتر 255 سانتی متری بردن افراد به مدت طولانی قرار بگیرد. همچنین روشن کردن رادیو بدون استفاده از آنتن سبب آسیب شدید به دستگاه می شود، پس هرگز یک رادیو را بدون استفاده از آنتن روشن نکنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این کالا، موجودی و قیمت نهایی با کارشناسان شرکت امرداد ارتباط تماس بگیرید.
نت متال5

امرداد ارتباط در فضای مجازی

اشتراک این مطلب

تهران-خیابان کریمخان زند-خیابان آبان جنوبی- خیابان سپند-پلاک58/1
021-91007970
09026780680