روتر میکروتیک hEX PoE

روتر میکروتیک hEX PoE دارای 5 عدد پورت گیگ اترنت می باشد و مناسب محیط هایی می باشد که به ارسال و دریافت اطلاعات با حجم زیاد احتیاج دارند. اگر به ارتباطات وایرلس احتیاج دارید این روتر میکروتیک برای شما مناسب نیست. بر روی این روتر میکروتیک یک پورت USB 2.0 وجود دارد. همچنین به منظوره برآورده کردن نیاز ارتباطات با فیبر نوری، دارای یک پورت SFP می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده پورت های اترنت شماره 2 تا 5 توانایی روشن کردن دیگر تجهیزات PoE ساپورت را دارا می باشند.

روتر میکروتیک hEX PoE

این روتر میکروتیک بسیار مقرون به صرف می باشد، همچنین دارای ابعاد کوچک می باشد ولی این ها به معنای توان کم این روتر نمی باشد. این دستگاه دارای یک CPU بسیار قدرتمند 800 مگاهرتزی می باشد. با این روتر می توان به تمامی کانفیگ های پیشرفته ای که RouterOS پشتیبانی می کند، دست یافت. برای روشن کردن این روتر می توان از یک آداپتور استفاده کرد، همچنین پورت شماره یک این روتر میکروتیک PoE input می باشد که می توان از دستگاه های دیگر برای روشن کردن دستگاه استفاده کرد.

روتر میکروتیک hEX PoE
مشخصات کلی

RB960PGS یا روتر میکروتیک hEX PoE در صورت استفاده از یک آداپتور با ولتاژ 48 ولت می تواند دستگاه هایی که از استاندارد 802.3af/at پشتیبانی می کنند را روشن کند. لازم به ذکر است در بسته بندی این کالا یک آداپتور 24 ولت وجود. در صورت نیاز آداپتور 48 ولت باید جداگانه تهیه گردد.

روتر میکروتیک hEX PoE

توان مصرفی این روتر در صورت استفاده ار حداکثر اتصالات 54 وات می باشد و در صورت استفاده از کمترین اتصالات 3 وات می باشد. بزرگترین بعد این دستگاه 11 سانتی متر می باشد. روتر میکروتیک hEX PoE در شرکت امرداد ارتباط با گارانتی یکساله ارائه می گردد. جهت کسب اطلاعات بشتر در ارتباط با این کالا، موجودی و قیمت نهایی با کارشناسان شرکت امرداد ارتباط تماس بگیرید.