روتر میکروتیک hEX S

روتر میکروتیک hEX S دارای 5 پورت گیگ اترنت می باشد. این دستگاه برای محیط هایی مناسب می باشد که نیاز به ارتباط وایرلس با روتر خود ندارند. در مقایسه با hEX معمولی، این روتر دارای یک پورت SFP و یک پورت PoE اوت در آخرین پورت اترنت دارد. این روتر بسیار مقرون به صرفه می باشد ولی در عین حال دارای یک CPU قدرتمند دو هسته ای 880 مگاهرتزی و 256 مگابایت RAM می باشد. همچنین روتر میکروتیک hEX S قابلیت اجرای تمامی کانفیگ های پیشرفته ای که RouterOS پشتیبانی می کند را دارا می باشد.

روتر میکروتیک hEX S

وجود پورت USB 2.0 و همچنین پورت SFP با قابلیت ارسال و دریافت داده تا 1.25Gbit/s از دیگر ویژگی های این روتر می باشد. وجود یک اسلات microSD سرعت خواندن و نوشتن را برای ذخیره سازی فایل را افزایش داده است. به منظور روشن کردن این دستگاه می توان هم از آداپتور و هم از پورت 1 اترنت که PoE in می باشد استفاده کرد، استاندارد پورت شماره یک 802.3af/at می باشد. این روتر توانایی کار کردن در دمای منفی 40 درجه سانتی گراد تا مثبت 60 درجه سانتی گراد را دارا می باشد. بزرگترین بعد این دستگاه 11 سانتی متر می باشد. همچنین حداکثر توان مصرفی این روتر میکروتیک زمانی که از تمام ظرفیت استفاده می شود، 24 وات می باشد. همچنین برای استفاده از این روتر می توان آن را به صورت رومیزی و یا نصب بر روی دیوار استفاده کرد. هنگامی که از این روتر به صورت دیواری استفاده می شود، بهتر است که پورت های اترنت به سمت پایین باشد. مانند دیگر محصولات میکروتیک، این دستگاه قابلیت تشخیص پچ کابل با هر دو استاندارد A و B را دارا می باشد.

این کالا در شرکت امرداد ارتباط با گارانتی یکساله امرداد ارتباط ارائه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، موجودی کالا و قیمت نهایی با کارشناسان شرکت امرداد ارتباط تماس بگیرید.