میکروتیک

میکروتیک

میکروتیک

میکروتیک یک کمپانی تولید کننده تجهیزات شبکه می باشد که این گونه خودش را معرفی می کند:

میکروتیک یک شرکت لیتوانیایی می باشد که در سال 1996 تاسیس گردیده است، هدف ما توسعه دادن روتر ها و تجهیزات وایرلس برای ارائه دهندگان اینترنت بود. در حال حاضر میکروتیک فراهم کننده سخت افزار و نرم افزار جهت برقراری ارتباط با اینترنت در اکثزیت کشورهای جهان می باشد. تجربه ما در استفاده از سخت افزار های کامپیوتر صنعتی استاندارد و سامانه کامل روتینگ در سال 1997 به ما این اجازه را داد تا نرم افزار RouterOS  را ایجاد کنیم. از ویژگی های  RouterOS   میکروتیک می توان به پایداری زیاد، کنترل پذیری و انعطاف پذیری زیاد برای انواع رابط های داه و روتینگ اشاره کرد. در سال 2002 ما تصمیم به تولید سخت افزار گرفتیم، این جا بود که RouterBOARD  متولد شد. ما در اکثریت نقاط جهان نماینده های فروش داریم؛ و احتمالا، در سراسر این کره خاکی مصرف کننده داریم. کمپانی ما در ریگا( پایتخت و بزرگترین شهر جمهوری لتونی) واقع شده است. تیم ما شامل بیش از 280 نفر می باشد.

در حال حاضر میکروتیک در بیش از 145 کشور جهان بیش از 500 نماینده فروش دارد. در بخشی دیگر میکروتیک مشتریان خاص خود را توسط این عکس به نمایش گذاشته است که در میان آن ها نامهای آشنای بسیاری به چشم می خورد.

 

میکروتیک

میکروتیک یک نشست به اسم MUM برای کاربرانش برگزار می کند. MUM مخفف کلمه Mikrotik User Meeting می باشد. این نشست در واقع یک کنفرانس در مورد RouterOS و سخت افزار RouterBOARD می باشد. سوال پرسیدن، گوش دادن به ارائه دیگر شرکت کنندگان و صحبت با متخصصین و مشاهده دموی تکنولوژی های به روز میکروتیک از جمله فعالیت ها یی است که می توان به آن اشاره کرد. تاکنون بیش از 150 نشست MUM توسط میکروتیک در نقاط مختلف جهان برگزار شده است که بزرگترین آن 3000 نفر شرکت کرده بودند. هرساله توزیع کنندگان و تولید کنندگان اکسسوری میکروتیک در این نشست ها به عنوان ارائه دهنده شرکت می کنند. در یکی از این نشست ها ی MUM شرکت کنندگان در آن از 145 شرکت گوناگون حضور داشتند.

 

 

میکروتیک

در حال حاضر میکروتیک تولید کننده تجهیزات شبکه این دور و اوت دور بسیاری می باشد که شامل اکسس پوینت ها، روتر ها و آنتن ها می باشد. تعداد این محصولات در زمان نگارش این مقاله بیش از 160 محصول می باشد. راه اندازی سریع محصولات میکروتیک به وسیله نرم افزار کانفیگ میکروتیک به شما کمک می کند که با چند کلیک روتر خود را راه اندازی کنید. توسط تجهیزات میکروتیک سرویس های گوناگونی قابل راه اندازی می باشد. فایروال،وی پی ان، هات اسپات و روتینگ از موارد پر کاربرد می باشد. علاوه بر این تجهیزات ارتباط رادیویی میکروتیک در نقش اکسس پوینت و رادیو آنتن در ارتباطات نقطه به نقطه بسیار پرکاربرد می باشد.

امرداد ارتباط در فضای مجازی

اشتراک این مطلب

تهران-خیابان کریمخان زند-خیابان آبان جنوبی- خیابان سپند-پلاک58/1
021-91007970
09026780680