ویووتک

ویووتک

ویووتک در فوریه سال 2000 میلادی پایه گذاری شده است. این کمپانی در مقیاس جهانی راهکارهایی را پیشنهاد داده است و به یکی از کمپانی های راهبردی در سیستم های نظارت تصویری در جهان بدل شده است. ویووتک برای رسیدن به اهداف خود در بازار جهانی اقدام به ایجاد یک محیط برای صنعت دوربین های مداربسته و تجهیزات نظارتی کرده است. ویووتک راهکارهای نظارتی، سوییچ های PoE، ضبط کننده های تحت شبکه و همچنین نرم افزاهای تصویری را ایجاد کرده است. با توجه به گشترش روز افزون میل به IOT یا اینترنت اشیا، این کمپانی با پشتوانه به قابلیت تکنولوژیک خود، چشم داشتی به رهبری در این صنعت- در زمینه صدا و تصویر- دارد. همچنین این کمپانی برنامه ریزی هایی به منظور ادامه پیشرفت خود در نرم افزار و سخت افزار دارد.

این کمپانی تایوانی در سال 2006 وارد بورس تایوان شده است. ویووتک هرساله بودجه خود را به منظور توسعه و تحقیق افزایش داده است. همچنین ویووتک در نقاط مختلف جهان نمایندگانی دارد که می توان به کالیفرنیا، هلند، دهلی، دبی، مکزیک و توکیو اشاره کرد. ویووتک در زمان نگارش این مقاله در 116 کشور جهان بیش از 183 نماینده و توزیع کننده دارد.

ویووتک

آکادمی ویووتک به منظور آموزش افراد، دوره های آنلاین، آموزش فنی و دوره های آموزشی به منظور افزایش دانش همکاران خود، برگزار می کند. ویووتک راهکارهایی برای افزایش امنیت اشخاص و جامعه در سراسر جهان ارائه می دهد. لازم به ذکر است محیط زیست برای ویووتک بسیار با اهمیت می باشد. به همین دلیل است که ویووتک ضمن تلاش برای بهبود کیفیت تجهیزات خود، به حفظ محیط زیست نیز نگاه ویژه ای دارد. در این راه ویووتک موفق به کسب استاندارد های گوناگونی شده است که می توان به ISO 9001 اشاره کرد. ویووتک یک  آزمایشگاه در دفتر مرکزی خود در تایوان دایر کرده است که به منظور ارزیابی و آزمایش کیفیت محصولات ویووتک استفاده می گردد. فلسفه ویووتک صداقت، مراقبت، نوآوری و پاسخگویی می باشد.

امرداد ارتباط در فضای مجازی

اشتراک این مطلب

تهران-خیابان کریمخان زند-خیابان آبان جنوبی- خیابان سپند-پلاک58/1
021-91007970
09026780680